Our specialist's review

By Marie K.

Marie K.

Free your dog from parasites. Thanks to the necklace´s antiparasitic Scalibor you will be able to play with you pet being sure that you are protected against fleas, ticks and even mosquito sandfly bites - that cause leishmaniasis. 

We recommend using this necklace all year, especially when having walks in parks or woods. Protection guaranteed for 100%.

If there is parasites in our dogs there will be parasites in our homes.

Scalibor Antiparasitic Collar

An easy and effective way to protect your dog from ticks, including those that may carry organisms that cause serious diseases such as Lyme disease and Rocky Mountain spotted fever. Put a Scalibor® Protector Band on your dog and within 2 to ...

Length

 • 48 cm / 740
 • 65 cm / 764

Order 2 units, don't run out of it

 • x1 740 740Kč/unit
 • x2 -30Kč 1.450 710Kč last unit
 • x3 -44Kč 2.176 696Kč last unit
 • x5 -74Kč 3.626 666Kč last unit
 • x1 764 764Kč/unit
 • x2 -31Kč 1.497 733Kč last unit
 • x3 -46Kč 2.246 718Kč last unit
 • x5 -76Kč 3.744 688Kč last unit

Complement your pest protection with one of these products!

Customers who have seen this product have also purchased..

Features Scalibor Antiparasitic Collar

 • Reference8713184000484
 • BrandScalibor
 • Insects and parasitesFlea, Ticks, Leishmaniasis Mosquitos
 • Length48 cm, 65 cm, 48 cm., 65 cm.
 • Dog SizeMedium, Maxi, Small
 • Type of ComponentsChemical
 • Pet Weight,

Description Scalibor Antiparasitic Collar

Scalibor ® je nový koncept antiparazitární obojek. Jeho aktivní složka, deltamethrin, vysoce lipofilní složka uvolněna a distribuována na lipidové vrstvy psí srstí pokrývající celé jeho tělo v týdnu. Z tohoto důvodu, inovativní konstantní uvolňování deltamethrinu přímo a výhradně na kůži psa se liší od většiny jiných límce, ve které je účinná látka uvolněných odpařením. V těchto jiných bleší obojky, hodně účinné látky je ztracena a produkují zápach. A jen malá část zůstává k ochraně psa. S Scalibor ®, pes dostane potřebné množství deltamethrin den po dni, pro 6 months.The rychlé neurotoxické účinky na parazity deltamethrinu získat optimální výsledky za antiparazitární působení: Rozvoj repelentní účinek, takže většina z sandflies nebo klíšťat nedostanou k pobytu na zvíře, a tak ho brání krmení. To způsobuje nervové příznaky a zabraňuje parazitů jak sandflies a blechám a klíšťatům dostanete chuť (proti potravin efekt). Podporuje zabíjení parazitů (smrtelný účinek).

Scalibor ® poskytuje ochranu 6měsíců proti kousání sandflies (Phlebotomus perniciosus) vysílače leishmanióza. Takže, k ochraně Scalibor ® psa proti kousání sandflies, který také chrání proti leishmaniózy.

Scalibor ® je vysoce účinný proti klíšťatům, protože deltametrin je aktivní ve všech stádiích vývoje: larvy, nymfy a dospělé, a dokonce i v případě masivního napadení: experimentální parazitární onemocnění v důkazu byla masivní (25 až 50 klíšťata ) a opakující se (10 po sobě jdoucích zamoření).

Scalibor ® také dokazuje účinný po dobu 4 měsíců v prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis), jako deltamethrin je vysoce účinný proti dospělým blechám (pokud není odolné syntetické pyrethroidy populace).

Scalibor ® je bezpečný pro celou rodinu: inovativní technologie a konstantní uvolňování přímo na lipidové vrstvy, optimalizuje využití deltamethrin Scalibor ®. To je hlavní rozdíl od ostatních náhrdelníky v uvolňování vypařováním je velmi účinné látky, je uložena na zemi, a v blízkosti psa.

Scalibor ® je znázorněno plně účinná, i když pes je mokrá: Je proto nutné odstranit obojek, pokud přijde do kontaktu s vodou. To je velmi důležitá výhoda oproti jiným náhrdelníky, a to zejména v oblastech s vysokou srážkami.

Scalibor ® nesmrdí: Scalibor ® je bez zápachu, takže neobtěžuje se psem nebo jeho vlastníkem nebo umožňuje pravidelný kontakt s domácím zvířetem.

Scalibor ® je účinný po dobu 6 měsíců: Díky dlouhou dobu, až 6 měsíců Scalibor ® je velmi cenově dostupné pro majitele domů.

Customer Reviews Scalibor Antiparasitic Collar

5 Stars | 1510 Reviews
5 Stars
82%
4 Stars
15%
3 Stars
2%
2 Stars
0%
1 Stars
0%

Most positive review

By Sindija L.
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

I always use these collars for my Spinone dogs as they love to hunt. The collars keep them free from ticks and other biting insects.

By
in

Ottimo prodotto

By
in

mi sono trovata bene, l'ho trovato un buon prodotto .

By
in

Perfeto, calidad y precio.

Standard price

740

Save in your Autoship deliveries! + info

Autoship order How does it work?
-3%
-
+

Pay with PayPal, Tarjeta, MasterCard, TrustPay, Visa. Prices valid for today